Xinzeraty.cz >> Práce >>

Práce v zahraničí

 Přidat inzerát
 IP:90.179.102.167

Německá firma se sídlem v Berlíně hledá výrobní dělníky s dlouholetou zkušeností v oblasti výroby a montáže plastových a hliníkových oken, dále sklenáře a mechatroniky se znalostí německého či anglického jazyka. Ubytování zajištěno. Životopisy v německém či anglickém jazyce a výuční listy/maturitní vysvědčení, atd. zasílejte na email: info@isogon. com

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii Práce

FRÉZAŘ CNC, SEŘIZOVAČ - Východní Čechy
Požadujeme: - vyučení v technickém oboru - min. 2 roky odborné praxe v oboru frézování - znalost řídícího systému Heidenhain výhodou - 12ti hodinové směny Popis pracovní činnosti: - obsluha CNC strojů - znalost systému CNC frézování dle dodaných dat /2D, 3D/ - vrtání, řezání závitů, občasné programování ve 2D - zakázková výroba, co k ...

OBRABĚČ / FRÉZAŘ - Praha
Náplň práce: • Obsluha a seřizování CNC portálové frézky GMB • Čtení výkresové dokumentace a její využití • Hledáme velmi schopného frézaře se zkušenostmi Požadujeme: • Vyučení v oboru • Zkušenost s prací na obdobném stroji • Znalost programování v systému Siemens, nebo Heidenhain • Schopnost čtení výkresové dokumentace • Samostatnost, s ...

Svářeči CO2 Svářeči CO2
Místo výkonu práce: - České Budějovice Náplň práce: - svařování pomocí CO2 Požadujeme: - vyučení v technickém oboru výhodou - čtení technické dokumentace - dobrý zdravotní stav - praxe ve svařování CO2 (základní zkouška) - časová flexibilita - samostatnost, spolehlivost, důraz na kvalitu - dvousměnný provoz Nabízíme: - mzda 22. 000, ...

© 2024 Xinzeraty.cz - inzeráty inzerce zdarma | Další inzeráty prace v, kategorie Průmysl a výroba | RSS