Xinzeraty.cz >> Práce >>

OBRABĚČ / FRÉZAŘ - Praha

 Přidat inzerát
 IP:89.233.147.69

Náplň práce: • Obsluha a seřizování CNC portálové frézky GMB • Čtení výkresové dokumentace a její využití • Hledáme velmi schopného frézaře se zkušenostmi Požadujeme: • Vyučení v oboru • Zkušenost s prací na obdobném stroji • Znalost programování v systému Siemens, nebo Heidenhain • Schopnost čtení výkresové dokumentace • Samostatnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem Nabízíme: • Velmi dobré finanční ohodnocení 25 až 35 tisíc Kč. • Poskytneme ubytování pro dojíždějící • Individuální doba na zaučení • Práce s unikátními moderními stroji • Zázemí stabilní společnosti • Příjemný kolektiv • Místo výkonu práce: Praha – Hostivař • Práce na plný úvazek

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii Práce

Montážní dělník/ce Český Krumlov Montážní dělník/ce Český Krumlov
Pro našeho významného klienta se sídlem v Českém Krumlově, která se zabývá strojírenskou výrobou, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE Počet volných míst: 40 Náplň práce: * navíjení cívek, letování, cínování * montážní práce, zejména při výrobě transformátorů * obsluha elektrických strojů, zařízení a nářadí * pomocné a ú ...

Horizontkář CNC
Pracovní náplň: Obsluha horizontálních strojů - system Siemens, Hejdenhein. Obsluha strojů WHN 13 CNC, karusel točny průměr 2800 mm systém Siemens 840, WF 80 CNC. Samostatně vykonávat různorodé činností při výrobě výrobků a dílců dle výkresové dokumentace. Měření rozměrů dle předepsáních postupu. Co od Vás očekáváme Požadujeme: Vyučení v oboru, ...

Práce Práce
HLEDÁME zaměstnance na pozice: operátor, skladník, řidič VZV, technik, leader pro společnosti působící v Pardubicích, Kutné Hoře a Boru u Tachova. Nabízíme mzdu 80-100 Kč/netto dle zařazení, ubytování a dopravu do zaměstnání zdarma, zálohy již 3. den po nástupu. Nástup ihned. Kontakt na náborové pobočky: Plzeň 724 43 99 94 Pardubice 775 20 50 73 ...

© 2024 Xinzeraty.cz - inzeráty inzerce zdarma | Další inzeráty obrabec frezar, kategorie Průmysl a výroba | RSS