Xinzeraty.cz >> Práce >>

Brigáda - přivýdělek - další uplatnění

 Přidat inzerát   
Brigáda - přivýdělek - další uplatnění Brigáda - přivýdělek - další uplatnění Brigáda - přivýdělek - další uplatnění
 IP:94.112.236.198
 Brigáda - přivýdělek - další uplatnění  

Příjemný, dobrý, úspěšný den přeji všem! Pracuji jako manažer prosperující poradenské společnosti a moc rád bych rozšířil tým svých spolupracovníků o nové, šikovné, komunikativní, příjemné kolegy a kolegyně. Všem vážným zájemcům nabízím přivýdělek (brigádu) - vypisování dotazníků. Tato nenáročná práce je vhodná pro studenty od 18 let, důchodce, invalidní důchodce, maminky na rodičovské dovolené, podnikatele, zaměstnance, nezaměstnané i cizince žijící v ČR. Po vyškolení, zapracování a v případě vzájemné spokojenosti dostanete i možnost dalšího, velmi zajímavého pracovního uplatnění. . . Nabídka je určena vážným zájemcům hlavně z Prahy, Středočeského, Plzeňského a Ústeckého kraje. Kontaktní email - uspech. mam. ve. sve. hlave@gmail. com. Mobil - 730552050. Velmi dobře placeno! Web: http://www. pentiaconsulting. cz

inzerát již není aktuální:


Další inzeráty v kategorii Práce

Hledáme administrativní pracovnici na hp
Pro náš internetový obchod www. brasty. cz s komestikou, parfémy a hodinkami přijmeme administrativní pracovnici, resp. copywriterku. Náplní práce bude správa textů, kontrola podkladů a textů pro překlad, udržování textové části webu, otextování kategorií e-shopu, komunikace s dalšími copywritery apod. Práce je na HPP a pracoviště je v kancelářích ...

Skvělý výdělek pro všechny Skvělý výdělek pro všechny
Chcete si vydělávat 20000 až 45000 korun měsíčně jenom za to, že se vzděláváte, školíte a zapracováváte? Prosperující česká makléřská společnost PENTIA CONSULTING vám to v těchto dnech - díky novému fixnímu bunusu - umožňuje. Příležitost získat velmi dobře placenou práci, přivýdělek nebo brigádu tak dostávají studenti, podnikatelé, zaměstnanci, nez ...

Koordinátor/ka Písek Koordinátor/ka Písek
Do našeho týmu v Písku hledáme vhodného kandidáta/ku na pracovní pozici KOORDINÁTOR/KA Náplň práce: * denní komunikace se zákazníkem na svěřeném úseku * kontrola stavu přidělených zaměstnanců * zodpovědnost za plnění objednávky na svém úseku a řešení podnětů od zákazníka * administrativa spojená s náborem nových zaměstnanců - pracovní smlouvy, ...

Administrativní pracovník/ce Písek Administrativní pracovník/ce Písek
Chcete pracovat v příjemném prostředí a mladém kolektivu? Chcete na sobě nadále pracovat? Pak je tato nabídka určena právě pro Vás! Do našeho týmu v Písku přijmeme vhodného kandidáta/ku na pracovní pozici ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE Náplň práce: * příprava pracovních smluv * vedení inzerce a správa volných pracovních pozic * zadávání dat do sys ...

Koordinátor/ka Písek Koordinátor/ka Písek
Do našeho týmu v Písku hledáme vhodného kandidáta/ku na pracovní pozici KOORDINÁTOR/KA Náplň práce: * denní komunikace se zákazníkem na svěřeném úseku * kontrola stavu přidělených zaměstnanců * zodpovědnost za plnění objednávky na svém úseku a řešení podnětů od zákazníka * administrativa spojená s náborem nových zaměstnanců - pracovní smlouvy, ...© 2022 Xinzeraty.cz - inzeráty inzerce zdarma | Další inzeráty brigada privydelek, kategorie Administrativa | RSS