Xinzeraty.cz >> Práce >>

Montážní dělník/ce Český Krumlov

 Přidat inzerát
 IP:93.99.186.208

Pro našeho významného klienta se sídlem v Českém Krumlově, která se zabývá strojírenskou výrobou, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE Náplň práce: * navíjení cívek, letování, cínování * montážní práce, zejména při výrobě transformátorů * obsluha elektrických strojů, zařízení a nářadí * pomocné a úklidové práce * obsluha manipulačních a zdvihacích zařízení Požadujeme: * vzdělání nerozhoduje * dobrý zdravotní stav (ruce, záda, zrak. . . ) * ochota pracovat i v třísměnném provozu Nabízíme: * zaměstnání na HPP * závodní stravování * zaškolení pro konkrétní pracovní zařazení * čisté a tiché pracovní prostředí, přátelský kolektiv * 5 týdnů dovolené * místo výkonu práce Český Krumlov * pracovní doba 5:30 - 13:30; 13:30 - 21:30;21:30 - 5:30 Doplňující informace: * pracovní pozice je vhodná pro muže i ženy * pracovní pozice je vhodná pro absolventy Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a. s. svůj souhlas se zpracován

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii Práce

Horizontkář CNC
Pracovní náplň: Obsluha horizontálních strojů - system Siemens, Hejdenhein. Obsluha strojů WHN 13 CNC, karusel točny průměr 2800 mm systém Siemens 840, WF 80 CNC. Samostatně vykonávat různorodé činností při výrobě výrobků a dílců dle výkresové dokumentace. Měření rozměrů dle předepsáních postupu. Co od Vás očekáváme Požadujeme: Vyučení v oboru, ...

Práce Práce
HLEDÁME zaměstnance na pozice: operátor, skladník, řidič VZV, technik, leader pro společnosti působící v Pardubicích, Kutné Hoře a Boru u Tachova. Nabízíme mzdu 80-100 Kč/netto dle zařazení, ubytování a dopravu do zaměstnání zdarma, zálohy již 3. den po nástupu. Nástup ihned. Kontakt na náborové pobočky: Plzeň 724 43 99 94 Pardubice 775 20 50 73 ...

Karuselář
Místo výkonu práce: Kolín 2 směnný provoz – 8 nebo 12-ti hod. směny – PO až SO možnost přesčasů Požadavky: • praxe min. 2 roky na klasickém soustruhu • Karusel SK25 nebo 1000-1200 • 1 praxe na SK25 nebo SK50 klasika • Platný vazačský a jeřábnický průkaz výhodou Nabízíme: Mzda od 90, - do 110, - CZK/hod. docházkový bonus, odměny výhodné m ...

© 2024 Xinzeraty.cz - inzeráty inzerce zdarma | Další inzeráty montazni delnik, kategorie Průmysl a výroba | RSS